.rll-youtube-player,[data-lazy-src]{display:none!important}

Ajutor receptioner Salon bronzare – part time

Detalii JOB/Pozitie
  • Nivel Cariera Cursanti
  • Experienta Absolvent
  • Domeniu Infrumusetare
  • Nivel de Calificare Absolvent
Descriere Job/Post

Salon Bronzeline angajeaza ajutor receptioner part time – sezonier, 10 aprilie – 10 septembrie, in conditii avantajoase si salariu motivant.

Candidatul ideal
– studenta
– personalitate si prezenta fizica placuta, serioasa, organizata si sociabila.
– constituie un avantaj experienta intr-unul din domeniile: camerista, receptionera sala fitness sau salon de infrumusetare.
– sa frecventeze regulat saloanele de bronzat

Responsabilitati:
– acordarea de informatii referitoare la serviciile oferite de salon
– asigurarea curateniei in cabinele de bronzat si salon pe tot parcursul programului

Cerinte:
– studenta
– aspect fizic placut
– receptiva

Oferta noastra:
– mediu de lucru placut
– salariu atractiv
– training profesional
– program zilnic 2 ore intre
20.00 -22.00, duminica liber.
– contract de munca.
– locatie noua, curata, moderna si usor accesibila (zona Orizont 3000)
– Câștiguri 500 Ron/ luna + 10 Ron/orele suplimentare.
In iunie, iulie si august vor fii aproximativ 40 ore suplimentare/ luna.
– Exista posibilitatea de promovare si trecere la job full time.

Descrierea companiei
Salon Bronzeline este cel mai mare si mai modern salon de bronzare profesional din zona Astra, Brasov.

Pentru aplicare job este suficient un mesaj de intenție și atasat un CV basic cu foto si cu informatii legate de experienta in munca.